IMG_3551.jpg

מחלקת הנוער

מחלקת הנוער של המועדון, הפועלת בשיתוף פעולה עם מחלקות הנוער של דימונה, עומר, מיתר ומועצת בני שמעון, מתהדרת בצוות מאמני כדורסל מהשורה הראשונה באזור הנגב כולו. 
המועדון פועל בשיתוף פעולה הדוק עם תיכון עירוני מקיף ג' בו לומדים חלק גדול משחקני המועדון ונמצאים בפרוייקט הכדורסל של המקיף, שם הם מקבלים יחידות כדורסל נוספות בשעות הבוקר כחלק אינטגרלי מתוכנית הלימודים.

במחלקת הנוער - 24 קבוצות כדורסל, מגיל קט-סל ועד גיל נוער. למועדון נציגות מכובדת בליגות הבכירות בארץ: ליגת העל לנוער וליגה לאומית לנערים ולילדים והמטרה היא, כמובן, להגדיל את מספר הקבוצות כבר בשנים הקרובות ולספק לקבוצת הבוגרים בסיס איתן לקראת המשך הדרך.

למועדון מחלקת נערות שמתפתחת בקצב גבוה ובשנה הקרובה יפתחו 6 קבוצות תחרותיות בנוסף לכ-200 ילדות שמשחקות בחוגי הבנות בבית הספר לכדורסל של המועדון.

בעונה שעברה נפתחה קבוצת נשים שהעפילה לליגה הארצית, ובה משולבות גם שחקניות מקבוצת הנערות שלנו, לאחר כיתה י״ב הנערות יוכלו להשתלב במסגרת זו. המטרה בשנים הקרובות לעלות ליגות ולהתברג בצמרת כדורסל הנשים בישראל, בדיוק כפי שנעשה בקבוצת הגברים.

לצד צוות המאמנים שלנו, את שחקני המחלקה מלווים בעלי מקצוע מהשורה הראשונה, מנהל מקצועי, מנהל ארגוני, מאמן כושר, יועץ מנטאלי ותזונאי.

בחוד המחלקה ניצבת מסגרת המצוינות שלנו בה זוכים השחקנים למעטפת וליווי צמוד.

מעטפת מקצועית

ראש המערך הגופני - פליקס דה פואנטס

ראש המערך לפיתוח יכולות אישיות - חאבייר קאל

מאמן כושר - רובי סאהן

מאמן כושר - מטר צרפתי

מאמן כושר - אלון גולדשטיין

מאמן מנטלי - ליאור ליפשיץ

פסיכולוגית ספורט - אופק בנאקוט

תזונאי - איתי אהרונסון

בעלי תפקידים

יו"ר מחלקת הנוער - מריו לוי

מנכ"ל מחלקת הנוער - אבי ברמי

מנהל מקצועי - עמית רשף

מנהלת מקצועית מחלקת נערות - שני פרידמן

מנהל בית הספר לכדורסל - משה פנקר

מנהל ארגוני - דוד בן דוד

מאמני מחלקת הנוער

ילדות (מקיף ג') – דוד פרץ

ילדות (רמות) – טל גולדשטיין

ילדים ב' (מענית/מקיף ג') – דוד פרץ

ילדים ב' (רננות) – נדב אמיר

ילדים ב' (רמות) – הראל מלאנקר

קטסל בנות (רננות) – חרות ברין

קטסל בנות (רגר) – דניאל בר און

קטסל א' (רמות) – הראל מאלנקר

קטסל א' (מענית) – דן מדאלסי

קטסל א' (רננות) – איתי שמיר

קטסל ב' (רמות) – גל בן חיים

קטסל ב' (מענית) – משה פנקר

קטסל ב' (נאות לון) – אהרון מרסקי

נוער לאומית – אופיר וקנין

נוער ארצית/עומר – תומר איפרגן

נוער מחוזית – ישראל ברוך

נערות א'+ב' – תומר איפרגן

נערים א' לאומית – רון רחמים

נערים א' מחוזית - עודד לוי

נערים ב' לאומית – חאבייר קאל

נערים ב' לאומית – אלמוג רשף

ילדים א' לאומית – אלמוג רשף

ילדים א' מחוזית (מענית/רננות) – רועי ארזי

ילדים א' מחוזית (רמות) – רונן יוסף

קבוצות המחלקה